Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zimní Robinsonáda 9.1.2010

9. 1. 2010

Zimní Robinsonáda 9.1.2010

Na to, že půjdeme na Robinsonádu jsem přišla večer před akcí. Nevěděla jsem koho vezmu,jestli Deniska nebo Gara,ale nakonec jsem zvolila druhou variantu,Denis by nechtěl v hlubokým sněhu jít a pro Gara by to byla větší socializace(bál se koní).Myslela jsem, že nás tam někdo hodí autem a budeme tedy moct vyzkoušet nový postroj do auta, ale všichni srabíci od nás z rodiny mi ráno řekli, že v tomto počasí nikam nepojedou(asi se báli o svoje plechové miláčky :D)a tak jsem si řekla, že přece tím srabem nebudu i já. 

Budík byl nastaven na 8:10, ale to už jsem dávno běhala po dvoře v pyžamě s Garem. Vyráželi jsme v 9, ano, vím že je to pozdě, prohlídka parkuru pro Small byla již od 8 hodin. 

Když jsme vycházeli z domu, myslela jsem, že to tak hrozné s tím počasím nebude, aleObrazek šeredně jsem se mýlila. Šli jsme okolo kostela a tam jsem jaksi neodhadla cestu a musela se vracet jinou cestou. Když jsme vyšli konečně ty hrozný schody nahoru, už jsem věděla, že tento výlet opravdu nebude "procházkou ordinací v růžové zahradě" .

 

 

 

Obrazek

20-ti centimetrová vrstva sněhu pokrytá 2 cm ledem udělala své a než jsme se dostali k prvnímu křížku uběhlo asi půl hodiny. Už jsem to začala vzdávat, ale nakonec jsem si řekla, že mu to přece nemůžu udělat. Led pod námi křupal jako kdybychom byli kříženci ovčáka a Heleny Růžičkové, ale nás to neodradilo a šlapali jsme dál.Gar se náramně bavil, když panička několikrát hodila takovou tlamu za kterou by se nemusel stydět ani kdejaký filmový kaskadér a vždycky když jsem ležela na zemi, začal si se mnou hrát.

 

Cesta zdola nevypadala moc dobře.Obrazek

 

 

 

 

 

Ale když jsme se konečně vyškrábali nahoru,tak se nám naskytl nádherný pohled - koně!!!!Obrazek

Koníkům se sice moc nechtělo do pohybu, i když jsem na ně volala.Teď už bylo rozhodnuto : dál tedy půjdeme.

 

 

 

 

Nevěděla jsem, kde se Robinsonáda bude konat, ale štěkot psů mě o tom přesvědčil :).Byla - jak jsem si myslela - v jízdárenské hale. Supr, aspoň vím, v jakým prostředí budu jezdit!!Pozdravili jsme se s Marťou,Ráďou a viděli jsme mnoho dalších známých tváří : chlapi Přikrylovi+Penču,která závodila,Petru Marečkovou se Sidem,Marcelu Minaříkovou+Ájku,Dominiku Poláčkovou s Dantem,Olinu Edrovou+Djo a v neposlední řadě taky Svaťku Liškovou(samozřejmě s foťákem), která nám udělala zajímavý výklad o DKK.

Moc jsem fandila Penči(natočila jsem pouze její první běh),ale i Martině s Keskou a Radce se Sidinkou.Vyhodnocení najdete na stránkách našeho cvičáku(to už jsme neviděli).Video Peny můžete najít zde  http://www.youtube.com/watch?v=fyWkzH-o5Jk ale není to moc kvalitní :(.Holky jsem natočit nestačila,protože Gar právě obtěžoval fenečku,kterou měla majitelka navolno...no nevim...to spojení nebylo upe ideální :D.Další fotečky najdete na rajčeti :)Ale ty jsou z procházky :)