Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mikulášský závod 5.12.2010

6. 12. 2010

Když jsem minulý rok psala " prvnímu a poslednímu poháru v životě..." byla to pravda.Ale letos se nám také podařilo uspět, akorát že za to nebyl pohár, ale medaile.

Já samozřejmě už od středy srdce až v krku no a Gar, ten se na mě jenom díval proč jsem nervní.Byla už středa a já jsem neměla a hotovej kostým!!

No a přišel den D.Já nervy jako prase a to jsem šla už oblečená, takže jsem po cestě slýchávala komentáře typu : "Jé tati,dyť je ještě ráno a anděl už je tady" "A přinesl s sebou pejska anděla!!".

Přišla jsem v 10:50 a šla zaplatit startovné. Pořadatelé nás letos stejně jako loni pobavili svými výmysly a disciplíny byly opravdu "zapeklité", např.: Jízda v andělském kočáře (kolečka) nebo Chůze po nebeských obláčcích(chůdy).Disciplíny tu jako loni už vypisovat nebudu, protože nemám bodovací kartu. Jinak jsme si to moc užili a i když jsme se neumístili ve výkonu připadl nám titul : Nejlepší psí kostým :) Za který jsme dostali medaili (zlatou :)) Už druhý trumf v tomto závodě, za který jsem opravdu hrdá . Gratulace patří kamarádce Adree za její 2.místo s Baffynkou :) Doufejme, že budeme mít příští rok lepší formu a podaří se nám zase nějaké pěkné umístění :) Nebo aspoň v kostýmu :)

 

mklsls-045.jpg