Jdi na obsah Jdi na menu
 


DuoCACIB Brno 6.2.2010

6. 2. 2010

DuoCACIB Brno

Na tuhle dlouho očekávanou výstavu jsem jela bez Gara,jelikož nám to pan veterinář zakázal(díky kapénkové infekci).

Vyrazila jsem tedy po desáté hodině a bála se,že to nestihnu,protože posuzování začínalo v 9:30 a já se na výstaviště dostavila až v 11 hodin.

Nejdřív jsem se šla kouknout k šeltičkám,ale posuzovaly se ještě DK a KK.Tak jsem to vzdala a šla k BO.Tam jsem potkala Danu s Kačkou,která mi po chvilce představila krycího psa pro její Penču(jméno ale nebudu prozrazovat,jediné co prozradím je,že dostal CACIB) a taky Arlowa a jeho paničky.A pak už se začali vystavovat tervíci.

Největším(bohužel smutným) překvapením pro mě bylo VD4 pro Arlowa.Videa jsou natočená a dám sem odkaz na Arlíkovu paničku.

Obrazek

Poté jsem se šla znova kouknout k šeltičkám,ale ještě pořád nic a tak jsem se vrátila k BO.Už měla jít na řadu i Dana s Kainy.Doufala jsem,že aspoň oni se umístí na nějakém slušnějším místě.CHYBA LÁVKY!!!Další známka VD4 pro mě byla opravdu zdrcením.

Obrazek

A potom už se posuzovaly šeltičky.Vítěz ve třídě otevřené byl bohužel skoro jasný.Paní rozhodčí měla ráda americké typy takže vítězem byl multišampion Vanilla Hills No Strings Attached Lovesome.Přezdívkou Merlin a jinak"Vanilka".Nechápu ovšem,proč nešel do třídy šampionů.Alespoň by dal šanci ostatním pejskům.Takže Beduin byl V3.

 

Obrazek

Potom jsem se se všemi rozloučila,šla koupit nějaké ty časopisy,kokina,nasbírala nové informace a šupala jsem domů.